Fotografie

Vysněný domov
v srdci jižní Moravy

Bydlení v exkluzivní lokalitě

Nově vznikající zástavba Pod Římským vrchem o celkové výměře 12 000 m² se nachází v bezprostřední blízkosti příjezdové komunikace do Pasohlávek, kde vhodně využívá terénu původní lužní krajiny jižní Moravy s výhledem na vrchol Pálavy, který vás jednoduše okouzlí.

Cílem tohoto projektu je nabídnout klidné a ničím nerušené bydlení v blízkosti přírody, které ale disponuje dobrou občanskou vybaveností a dostupností potřebných služeb.

Především rodiny s dětmi pak ocení jak široké možnosti pro trávení volného času, tak dobrou a rychlou dostupnost do okolních měst a obcí.

Fotografie
Fotografie

Jedinečná investiční příležitost

Tento unikátní projekt v srdci jižní Moravy je jedinečnou příležitostí pro každého, kdo hledá vlastní bydlení nebo investiční příležitost, která díky své poloze může nabídnout také zajímavé zhodnocení.

Architektonické řešení bytových domů je vedeno snahou po ekonomicky úsporném řešení. Celkově je zástavba pojata tak, aby i při jedinečnosti objektů (barevnost provedení) působila harmonickým a jednotným dojmem, který splňuje ty nejvyšší nároky na bydlení pro všechny věkové kategorie.

Výsledkem je urbanistická struktura založena na více samostatných objektech, které umožňují dostatečnou míru soukromí i individuality jak pro rodiny s dětmi, tak například pro seniory s omezenou mobilitou. Součástí obytného souboru je také kavárna, která nabízí místo pro společná setkání a zároveň elegantně odděluje obytné domy od vedlejší komunikace.

Romantický výhled, který stojí za to

Dispozice bytu a výhled do okolního prostoru jsou důležitými faktory, které určují, jak se člověk v nemovitosti cítí. Dispoziční řešení staveb je založeno na třech půdorysných modulech, které jsou v různých podlažích využity různými kategoriemi bytů – od standardu 1+kk v úpravě pro imobilní, až po exkluzivní mezonetové byty 2+kk s terasou a výhledem na dominantu Pálavy.

Díky své jedinečné lokalitě a modernímu architektonickému pojetí nabízí projekt Pod Římským vrchem příjemné a harmonické místo k bydlení, které na své hodnotě rozhodně neztratí. Právě naopak.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si svůj nový domov ještě dnes.

Fotografie
FotografieFotografieFotografieFotografie
© 2023 Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů| Nastavení cookies
Vytvořil Marketing pro developery